Новини нашого коледжу

 • Конкурс для студентів відділення “Економіка та інформаційні технології”

  28 листопада 2021року згідно з річним планом виховної роботи відділення «Економіки та інформаційних технологій»   відбувся конкурс плакатів на тему «Україна – славний край козачий». Враховуючи те, що коледж працює на дистанційному навчанні, конкурс проводився у Вайбер каналі. Проводила конкурс завідувач відділення Томас Ірина Георгіївна. До складу жюри входили заступник директора з виховної роботи та… Читати далі »Конкурс для студентів відділення “Економіка та інформаційні технології”

 • «Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних.»

  24.11.21р. в Миколаївському політехнічному фаховому коледжі відбувся семінар для кураторів академічних груп 1- 4 курсів на тему: «Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних».Семінар підготували та провели куратори електротехнічного відділення: Вовк Н.Й., Акшаєва О.Г., Піньошко Г.І., Добраш А.А, Савранська В.В., Хапров Д.Є., Жигадло О.О., Букшицька С.О.Завідувач відділення – Гожа Т.О.На семінарі було… Читати далі »«Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних.»

 • Міжнародний день студентства

 • «Місяць цифрової грамотності»

  Шановні педагогічні працівники! В рамках проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме з 1 по 30 листопада, необхідно обов’язково переглянути освітні серіали (на вибір), за посиланнями: Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene; Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny; Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attentioncyber-fraudsters; Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpekaditey; Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities; Електронний підпис https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalsignature.

 • Посвята у студенти

  Гасло, під яким живуть здобувачі освіти Миколаївського політехнічного фахового коледжу від перешогодня – посвячення в першокурсники – до святкових урочистостей з нагодиотримання дипломів молодшого спеціаліста.Кожного року у вересні сотні колишніх школярів м. Миколаєва таобласті приєднуються до дружної родини нашого коледжу. Урочистоюпосвятою в студенти традиційно відкривається навчальний рік закладу. Нанього радо приходять старі друзі Політеху –… Читати далі »Посвята у студенти