Перейти до вмісту

Семінари кураторів академічних груп

«ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

  26 жовтня 2022 року на відділенні Морського та річкового транспорту було проведено семінар на тему:  «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС ВІЙНИ». На семінарі були висвітлені такі питання: що взагалі являє собою психологічна підтримка;  були надані рекомендації як проводити заняття під час війни; які… Читати далі »«ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

  Олімпіадна весна МПФК  у воєнному Миколаєві

   З метою активізації пізнавальної діяльності та навчальної мотивації загалом і у воєнний час зокрема, для узагальнення набутих знань і закріплення пройденого матеріалу, а також для підтримки стійкого психологічного стану здобувачів освіти цикловою комісією філологічних дисциплін (голова комісії Вовк Н.Й., викладач комісії Молчанова О.О.) було ініційовано… Читати далі »Олімпіадна весна МПФК  у воєнному Миколаєві

   Конкурс «Мозаїка презентацій»

    30.11.21р. в Миколаївському політехнічному фаховому коледжі на електротехнічному відділенні був проведений конкурс «Мозаїка презентацій» на тему: «Нове покоління обирає здоровий спосіб життя».В конкурсі взяли участь всі групи відділення. Переможцями стали: Гордієнко Артур гр. Еп-111; Баринов Олександр гр. Еп-210; Федорак Вадим гр. Еат-418. Призи глядацьких симпатій отримали… Читати далі »Конкурс «Мозаїка презентацій»

    Конкурс для студентів відділення “Економіка та інформаційні технології”

     28 листопада 2021року згідно з річним планом виховної роботи відділення «Економіки та інформаційних технологій»   відбувся конкурс плакатів на тему «Україна – славний край козачий». Враховуючи те, що коледж працює на дистанційному навчанні, конкурс проводився у Вайбер каналі. Проводила конкурс завідувач відділення Томас Ірина Георгіївна.… Читати далі »Конкурс для студентів відділення “Економіка та інформаційні технології”

     «Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних.»

      24.11.21р. в Миколаївському політехнічному фаховому коледжі відбувся семінар для кураторів академічних груп 1- 4 курсів на тему: «Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних».Семінар підготували та провели куратори електротехнічного відділення: Вовк Н.Й., Акшаєва О.Г., Піньошко Г.І., Добраш А.А, Савранська В.В., Хапров Д.Є.,… Читати далі »«Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних.»

      “Академiчна доброчеснiсть, як прiоритет сучасноi освiти.”

       27.10.2021 У коледжі відбувся семінар для кураторів академічних груп 1-4их курсів на тему: «Академiчна доброчеснiсть, як прiоритет сучасноi освiти. Запобiгання та протидiя академiчного плагiату у коледжі». Завідувач відділення – Томас І.Г., куратори відділення «Економіки та інформаційних технологій»: Маріненко Н.І., Алексашина І.В., Шапорда В.А. Семінар був… Читати далі »“Академiчна доброчеснiсть, як прiоритет сучасноi освiти.”

       «Формування позитивного психологічного клімату в групі серед здобувачів освіти»,«Емоційна компетентність та стратегія конфліктної поведінки»

        3 червня  2021 р. відбувся семінар кураторів академічних груп на тему: «Формування позитивного психологічного клімату в групі серед здобувачів освіти»,«Емоційна компетентність та стратегії конфліктної поведінки». Семінар підготували та проводили: в.о. завідувача відділення “Економіки та інформаційних технологій” Томас І.Г., куратори академічних груп: Бігун А.С., Липко Т.В. Бігун… Читати далі »«Формування позитивного психологічного клімату в групі серед здобувачів освіти»,«Емоційна компетентність та стратегія конфліктної поведінки»