Перейти до вмісту

Семінари кураторів академічних груп

Конкурс «Мозаїка презентацій»

30.11.21р. в Миколаївському політехнічному фаховому коледжі на електротехнічному відділенні був проведений конкурс «Мозаїка презентацій» на тему: «Нове покоління обирає здоровий спосіб життя».В конкурсі взяли участь всі групи відділення. Переможцями стали: Гордієнко Артур гр. Еп-111; Баринов Олександр гр. Еп-210; Федорак Вадим гр. Еат-418. Призи глядацьких симпатій отримали… Читати далі »Конкурс «Мозаїка презентацій»

Конкурс для студентів відділення “Економіка та інформаційні технології”

28 листопада 2021року згідно з річним планом виховної роботи відділення «Економіки та інформаційних технологій»   відбувся конкурс плакатів на тему «Україна – славний край козачий». Враховуючи те, що коледж працює на дистанційному навчанні, конкурс проводився у Вайбер каналі. Проводила конкурс завідувач відділення Томас Ірина Георгіївна.… Читати далі »Конкурс для студентів відділення “Економіка та інформаційні технології”

«Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних.»

24.11.21р. в Миколаївському політехнічному фаховому коледжі відбувся семінар для кураторів академічних груп 1- 4 курсів на тему: «Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних».Семінар підготували та провели куратори електротехнічного відділення: Вовк Н.Й., Акшаєва О.Г., Піньошко Г.І., Добраш А.А, Савранська В.В., Хапров Д.Є.,… Читати далі »«Що повинен знати студент про академічну доброчесність. Розмова на рівних.»

“Академiчна доброчеснiсть, як прiоритет сучасноi освiти.”

27.10.2021 У коледжі відбувся семінар для кураторів академічних груп 1-4их курсів на тему: «Академiчна доброчеснiсть, як прiоритет сучасноi освiти. Запобiгання та протидiя академiчного плагiату у коледжі». Завідувач відділення – Томас І.Г., куратори відділення «Економіки та інформаційних технологій»: Маріненко Н.І., Алексашина І.В., Шапорда В.А. Семінар був… Читати далі »“Академiчна доброчеснiсть, як прiоритет сучасноi освiти.”

«Формування позитивного психологічного клімату в групі серед здобувачів освіти»,«Емоційна компетентність та стратегія конфліктної поведінки»

3 червня  2021 р. відбувся семінар кураторів академічних груп на тему: «Формування позитивного психологічного клімату в групі серед здобувачів освіти»,«Емоційна компетентність та стратегії конфліктної поведінки». Семінар підготували та проводили: в.о. завідувача відділення “Економіки та інформаційних технологій” Томас І.Г., куратори академічних груп: Бігун А.С., Липко Т.В. Бігун… Читати далі »«Формування позитивного психологічного клімату в групі серед здобувачів освіти»,«Емоційна компетентність та стратегія конфліктної поведінки»

«Позитивні й негативі стилі взаємодії педагога. Мистецтво педагогічного спілкування.»

28.04.2021р  відбувся семінар кураторів академічних груп «Позитивні й негативі стилі взаємодії педагога. Мистецтво педагогічного спілкування.» Підготували та провели: в.о завідуючого відділенням Телекомунікацій та інженерії програмного забезпечення С.М. Костерчук, куратори академічних груп відділення, практичний психолог. При підтримці заступника директора з виховної роботи Забабуріной Н.В. Презентація семінару… Читати далі »«Позитивні й негативі стилі взаємодії педагога. Мистецтво педагогічного спілкування.»

Тема: «Ефективні виховні технології, як ресурс підвищення освітнього  процесу» «Динаміка комунікативної взаємодії, її стадії» .

31 березня 2021р.  відбулося проведення дистанційного семінару  для кураторів академічних груп. Тема: «Ефективні виховні технології, як ресурс підвищення освітнього  процесу» «Динаміка комунікативної взаємодії, її стадії» .Підготували та провели: А.І. Степаненко – завідувач відділення Морського та річкового транспорту, куратори академічних груп відділення Морського та річкового транспорту,… Читати далі »Тема: «Ефективні виховні технології, як ресурс підвищення освітнього  процесу» «Динаміка комунікативної взаємодії, її стадії» .

«Взаємодія, взаєморозуміння здобувачів освіти та викладачів» та «Бар’єри і типові страхи, що заважають спілкуванню»

23 лютого 2021р.  у коледжі відбувся семінар для кураторів академічних груп 1- 2-их курсів на тему «Взаємодія, взаєморозуміння здобувачів освіти та викладачів» та «Бар’єри і типові страхи, що заважають спілкуванню», який підготували та провели: завідувач відділення –  Гожа Т.О., куратори електротехнічного відділення:  Акшаєва О.Г., Хапров Д.Є.… Читати далі »«Взаємодія, взаєморозуміння здобувачів освіти та викладачів» та «Бар’єри і типові страхи, що заважають спілкуванню»

 Тема: “Запобігання та протидія насильству та підвищення загального рівня правової свідомості та обізнаності здобувачів освіти у контексті прав людини”

Листопад-січень 20/21 проведення дистанційно семінари для кураторів академічних груп : 1.      Тема: «Запобігання та протидія насильству»  ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання та протидію домашньому насильствуПроект «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»Нацiональна гаряча лiнiя з протидії торгівлі людьмиGoogle Drive 2.      Тема: “Підвищення загального рівня правової свідомості… Читати далі » Тема: “Запобігання та протидія насильству та підвищення загального рівня правової свідомості та обізнаності здобувачів освіти у контексті прав людини”