12 вересня 2025 року, напередодні святкування Дня міста, Миколаїв вкотре підтвердив свою єдність та незламність. На Соборній площі відбувся благодійний забіг «Дякуємо ЗСУ!», що зібрав близько 250 небайдужих мешканців міста.
Ця подія стала символом вдячності нашим захисникам і захисницям, які щодня відстоюють свободу України. Серед учасників були люди різного віку та професій, об’єднані однією метою — підтримати Збройні сили України – подякувати нашим захисникам та зібрати донати на РЕБ для 123 бригади ТрО, а також вшанувати пам’ять загиблих героїв.
Миколаївський політехнічний фаховий коледж також долучився до цієї важливої ініціативи. Честь нашого закладу відстояли викладачі комісії соціально-економічних дисциплін Захаров Денис Михайлович та Кущова Тетяна Михайлівна, а також здобувачка освіти відділення економіки, інформаційних технологій та комунікації Кваша Анастасія (група П-224, ОПП «Програмна інженерія»).



Наші представники, подолавши дистанцію, вкотре засвідчили свою підтримку військовим. Їхня участь — це не лише внесок у благодійну справу, а й яскравий приклад патріотизму та активної громадянської позиції для всієї спільноти коледжу.
Цей забіг — про вдячність і пам’ять. Ми пам’ятаємо тих, хто віддав життя за Україну. Ми чекаємо на тих, хто нині у полоні. Ми віримо в Перемогу разом із нашими воїнами.
Дякуємо організаторам забігу за можливість долучитися до такої важливої ініціативи! Разом до Перемоги!
