Перейти до вмісту

Містер Політех

  Здобувач освіти – це завжди пошук, завжди боротьба, інколи небезпека. Особливо коли це представники чоловічої статі. У Миколаївському політехнічному фаховому коледжі хлопці охочі поборотися з найкращими, найспритнішими та найбільш мужніми здобувачами освіти за звання «Містер Політеху».
  «Містер Політеху» -2019», наприклад, було проведено під гаслом «Спорт – це спосіб життя». Бо спорт – важливий для кожної сучасної людини, а для молодого покоління особливо. Саме за його допомоги людина має можливість перевірити на що здатна.
  Саме талановиті, розумні, креативні, веселі, сильні, ерудовані, харизматичні нащадки колишніх козаків взяли участь у конкурсі та представили вид спорту, який їм припав до душі.
  Змагання були цікавими, хвилюючими для глядацької аудиторії, оскільки виступи учасників конкурсу переплітались з виступами творчих колективів міста, переможцем міжнародних змагань з карате «ШОТОКАН» – Микити Ізбаша, рекламними паузами на виступи здобувачів освіти коледжу, пародійними номерами викладацького складу та розіграшем призів.
  Дівчата осторонь не стояли, підтримуючи і на сцені, і в глядацькій залі своїх лицарів-козаків. Тому жоден козак після веселих конкурсів без винагороди не лишився.
  А переможцем конкурсу, «Містером Політеху» – 2019» став СТАРОВОЙТОВ ОЛЕКСАНДР, який також здобув звання переможця у номінації «Містер глядацьких симпатій».