Конкурс для студентів відділення “Економіка та інформаційні технології”

28 листопада 2021року згідно з річним планом виховної роботи відділення «Економіки та інформаційних технологій»   відбувся конкурс плакатів на тему «Україна – славний край козачий». Враховуючи те, що коледж працює на дистанційному навчанні, конкурс проводився у Вайбер каналі. Проводила конкурс завідувач відділення Томас Ірина Георгіївна. До складу жюри входили заступник директора з виховної роботи та завідувачі відділень,  студентські ради відділень. Участь у конкурсі приймали усі вісім груп відділення. 


Перше місце у цьому конкурсі посіла робота Острої Анни студентки групи Ід-121.

 Друге місто і приз глядацьких симпатій  отримала  робота Топчої Тетяни з групи Ід -111. 

Третє місто посіла Талденко Анна студентка групи  Б-111.

Переможці отримали грошові премії від студентської профспілки, усі учасники конкурсу отримали подяки за участь від адміністравціїї коледжу.

    29 листопада 2021року згідно з річним планом виховної роботи відділення «Економіки та інформаційних технологій»   відбувся конкурс композицій на тему «Осінь в січі». Враховуючи те, що коледж працює на дистанційному навчанні, конкурс проводився у Вайбер каналі. Проводила конкурс завідувач відділення Томас Ірина Георгіївна. До складу жюри входили заступник директора з виховної роботи та завідувачі відділень,  студентські ради відділень.Участь у конкурсі приймали усі вісім груп відділення.

   Перше місце і приз глядацьких симпатій  отримала  робота Мєльник Вікторії студентки групи Ід-210.

   Друге місто посіла робота Воронковой Даніели  з групи Ід -121. 

   Третє місто було поділено між роботами студентів з групи Ід-328 Циганової тетяни ти Чаплигіна Германа та студента групи Ід-319 Івкова Олександра.

     Переможці отримали грошові премії від студентської профспілки, усі учасники конкурсу отримали подяки за участь від адміністравціїї коледжу. Нагородження переможців відбулося уколеджі 1 листопада.