Перейти до вмісту

Олімпіадна осінь-2022 з української мови та літератури

  Осінь 2022-2023 навчального року розпочато в умовах воєнного часу, та це не зупинило здобувачів освіти опановувати навчальний матеріал, брати участь у різноманітних конкурсах з української мови та літератури, запропонованих викладачами циклової комісії філологічних дисциплін.
  Так, у вересні 2022 року на Всеукраїнську олімпіаду з української мови «Всеосвіта Осінь-2022», приурочену в Миколаївському політехнічному фаховому коледжі до Міжнародного дня грамотності, було зареєстровано здобувачів освіти 1 та 2 курсів.
  Даний захід було спрямовано на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації здобувачів освіти, демонстрації набутих теоретичних знань та навичок. 56 здобувачів освіти змогли взяли участь у цьому заході. Переможцями стали:
  Пронюк Марина, гр. Ід-221, диплом за І місце;
  Пастушенко Кіра, гр. Ід-221, диплом за ІІ місце;
  Поплавська Анна, гр. П-112, диплом за ІІ місце;
  Брунько Сергій, гр. П-112, диплом за ІІІ місце.
  Інші здобувачі освіти отримали сертифікати учасника заходу. Також усім батькам учасників олімпіаду надано листи-подяки.

  У листопаді здобувачі освіти 1-2 курсів, усвідомивши, що знання – це сила, взяли участь у ХV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови та літератури “На урок” (Осінь-2022). До даного заходу долучилися як переможці та учасники попереднього заходу, так і нові охочі. Переможцями стали:
  Топча Тетяна, гр. Ід-211, диплом ІІ ступеня;
  Шепель Діана, гр. Ід-211, диплом ІІ ступеня.
  Інші здобувачі освіти отримали сертифікати учасника заходу.

  Знання – це ключ у майбутнє, це крок до наближення нашої Перемоги! За воєнну осінь наші здобувачі освіти ці істини вже усвідомили, тому не стоять на місці, не опускають рук і до своєї скарбнички навчальних досягнень додають чергову порцію дипломів (Всеукраїнський конкурс «Мова моєї країни», до Дня української писемності та мови – свята розвитку державної мови), а саме:
  Петрик Олександра, гр. П-211, диплом І ступеня;
  Гісіна Вікторія, гр. П-211, диплом ІІ ступеня;
  Куницький Владислав, гр. П-211, диплом ІІ ступеня;
  Кушнірук Аліна, гр. П-211, диплом ІІ ступеня.


  Вітаємо переможців та викладачів, які сприяли активній участі у пріоритетних національних онлайн-заходах та системно використовують інтернет-олімпіади в освітньому процесі для мотивації та заохочення молодого покоління до навчання. Бажаємо нових перспектив для успіху, щастя, радості та миру.